| Met a întrebat:

Salut, ce se poate întâmpla dacă se termina bateria în timpul actualizări androidului?

Răspuns Câştigător
| Adrian5575 a răspuns:

De obicei nu te lasa sa actualizezi daca nu ai cel putin 50% baterie (nu stiu daca exact acest procent). Daca se intrerupe procesul, nu cred ca mai e bun de ceva telefonul.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este recomandat sa faci actualizarea cu alimentatorul cuplat daca ai mai putin de 50%. Se strica telefonul, altfel.

| darrio2007 a răspuns:

Nu se actualizeaza. Logic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii poti face actualizarea daca ai mai putin de 50%
Se cam strica telefonul daca se termina bateria, se întrerupe procesulsad

| ReignForest a răspuns:

Ca să faci actualizare la Android trebuie să ai cel puțin 50% baterie altfel nu o să meargă. Recomandat ar fi să ai baterie 100%.