| rary112199 a întrebat:

Salut ce se poate intampla la o consola PlayStation 4 ( PS4 ) atunci cand pica curentu? Eu ma gandesc ca cel mai probabil se strica sursa? Astept un raspuns specializat + dau funda.

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

In cel mai rau caz se intampla ce ai spus tu. Dar sunt sanse mici sa sa intample asta.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se strica nimic, stai linistit

| JoKeRuLwTF a răspuns:

Nu se intampla nimic =]]

| octav005 a răspuns:

Se intrerupe jocul, sursa nu se strica.

| rary112199 explică:

Multumesc frumos. Am mai patit cu un laptop cand era la incarcat sa se arde sursa. Acum sper ca cei de la Sony au pus macar o siguranta.

| rary112199 explică (pentru rary112199):

Incarcatorul*