| Anonim420420 a întrebat:

Salut. Ce smartwatchuri au functia de a vedea pozele de pe telefon? Sa vad pozele pe ceas direct. Niste smartwatchuri pls

2 răspunsuri:
| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Uite aici un smartwach în care poți vede pozele din galeria telefonului e super deștept numai că e cam ieftinhttps://m.emag.ro/......D4S0KLBBM/

| Andrei007007 a răspuns:

Eu am Apple Watch seria 5, am dat pe el 2.500 lei de cand a aparut, poti pune orice poza doresti pe ecranul ceasului, functii nu mai zic, radiografie etc.