| ShizAnime a întrebat:

Ce spuneti. Samsung galaxy A5 (2016) sau Samsung galaxy J5 (2016)? Care e parerea voastra si cu ce o sustineti? Personal, a5 mi se pare mult mai performant dar ma ingrijoreaza faptul ca telefonul este acoperit de sticla si nu vreau sa il zgarii. Mersi si fundita, alea-alea.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În mod clar A5 e mult mai bun. Îți recomand A5.

| gandacinchisinsticla a răspuns:

Eu am a5 de o saptamana si sunt multumita de el. Merge foarte bine iar ca aspect seamana putin cu s6 (eu il am pe gold). Nu te speria de sticla, il poti proteja cu o husa si folie de sticla (de care nu-s prea multumita nici eu nici prietenele mele care au pus folia pentru ca nu acopera in intregime display-ul, marginile raman descoperite). Eu zic ca e o alegere buna si isi merita banii.

| 6684464 a răspuns:

Inca nu stiu cat de bine este optimizat J5-ul, daca este la fel de bine ca A5-ul atunci l-ar intrece DOAR la autonomie.
In rest, A5-ul domina. https://www.youtube.com/watch?v=dwXrNvEhjGM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... Nu stiu ce sa zic despre A5 2016. Acum ceva timp am vazut intr-un grup pe Facebook cum cineva arata ca androidul sau ocupa 10 GB pe telefon. Dubios.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy A5 (2016) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......8qbj2x.php

Toate cele bune!