| Maritimo a întrebat:

Ce telefoane imi puteti recomanda pana in 4 milioane care sa fie destul de bune adica sa se miste ok poze frumoase etc. Funda

Răspuns Câştigător
| Resurrection a răspuns:

Nokia C3 mi se pare foarte bun si este si ieftin!

Bafta!

7 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Eu iti zic sa mai pui 30 lei si sa iti iei un telefon: Samsung galaxy.( in altex gasesti)

| djdani2010 a răspuns:

Eu iti zic sa mai pui 30 lei si sa iti iei un telefon: Samsung galaxy.( in altex gasesti) -telefonul costa 4 mil 300

| cristiiiiiii a răspuns:

Iphone 3 second hand e in jur de 400 de lei

| RawGrey a răspuns:

Iti recomand sa mai strangi 2 milioane si sa iti iei Samsung Galaxy Fit. Este foarte bun la pretul acela. Face niste poze superbe! ( la video nu prea se descurca) Un an nou fericit!

| dubzz a răspuns:

Nokia C3, BlackBerry Curve. Dastea asta. Sau daca vrei pe abonament gasesti la 4-5 milioane dar abonament minim de 54 lei Samsung Galaxy S +.

| pescaru26 a răspuns:

Iti recomand un Samsung SGH-G600
are 5.0mp si are blitz in fata si in spate! E pe sinile!

| dEmOnnn a răspuns:

Nokia C2-01