Întrebare recomandată | m1haytza a întrebat:

Salut, ce telefoane imi recomandati la care sa fie pretul maxim 650 de lei?

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy:
-J5
-A3
-A5
-S3 Neo
Ai de unde alege!

Răspuns utilizator avertizat
| KanezuY a răspuns:

Huawei P8 Lite!

| Mimo2 a răspuns:

Daca vrei sa mai pui inca 50 de lei iti poti lua Huawei p8 lite!
Uite aici un review al lui : https://m.youtube.com/watch?v=Utn4j_TRA8c
Iar de aici il poti cumpara : http://m.emag.ro/......DZ3LLMBBM/ ( acum e 650 lei, dar in majoritatea timpului e 699 lei deci grabeste-te daca vrei sa il cumperi )

| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

HTC Desire 620 G
Este un Octa-core
Cu o memorie de 8GB de stocare si 1GB Ram
Are un ecran de5''... Deci perfect pentru un clip/film vizionat pe YouTube.
Camera frontala de 5MP si camera standart de 8MP

Alcatel Pop 4 Plus
Cu un ecran de 5.5''
1GB RAM si 16GB de stocare care pot fi extinsi prin card microSD de pana la 32GB
Ecran IPS (unghi de vizualizare din toate partile)
Android 6.0
Este un telefon 4G
Camera frontala de 5MP si camera standard de 8MP

Cel mai mult recomand :

MEIZU M5

Are un ecran de 5.2" IPS LCD
Memorie de 2GB Ram si 16 GB stocare care poate fi extinsa prin card microSD de pana la 256 GB.
Camera frontala de 5 MP si camera standard de 13 MP cu Dual Led Flash
Capacitate baterie 3070 mAh.

| Puspefaptebune a răspuns:

Samsung Galaxy Ground Neo Plus, am si eu si l-am cumparat in martie 2013 si acum il am si inca respirahappy

| SpyG a răspuns:

Telefon Mobil CUBOT Dinosaur : are 3Gb Ram, deci nu se intrerupe, merge perfect, 16 Gb memorie interna, baterie de 4150 mah, 4 core, Android 6.0, camera frontala 13 mp, secundara 5 mp, ecran de 5.5 inch, este 4G si e dual sim.

| m1haytza explică (pentru SpyG):

De cubot s550 ce parere ai? am vazut ca multi zic ca face poze mai bune ca dinosaur
?

| SpyG a răspuns (pentru m1haytza):

Este ok, are si amprenta, insa are o baterie mult mai slaba si are doar 2 gb ram, deci nu merge la fel de bine, deci spun ca sunt la fel de bune.

| SpyG a răspuns (pentru SpyG):

Si are acelasi pret.

| AnOnYmOus324567 a răspuns:

Depinde ce marca iti place, poti sa cumperi un J5 2015 la mana a doua sau chiar 2016, i-ati ce iti place, nu te lua dupa unii, cel mai bine i-ati un telefon care iti place dar si bun la banii astia

| DonnFernandez a răspuns:

Poți încerca sa iei iphone 5 sau 5s de pe olx.
In orice caz, daca vrei un telefon nou, cauta pe olx la "sigilate". Sunt persoane care işi prelungesc abonamentele in diferite rețele si pe baza vechimii primesc pot sa ia un telefon cu pana la 1500lei mai ieftin. Dupa il vand ca sa iti scoata un profit. Spre exemplu eu am S6 edge luat de la un tip care si.a prelungit abonamentul. Am dat 1700 de lei pe el cand costa 2400. Repet, telefonul sa fie "sigilat" pentru o mai mare siguranta.
La 650 de roni poți incerca A5 de pe olx... daca ai rabdare si cauti, gasesti.
Sper ca ti.am fost de ajutor.

| An0nym0ws a răspuns:

Allview P6 lite/life.
Sunt telefoane foarte bune ambele...
Le-am testat pe fiecare si pot spune ca sunt folositoare, merg bine, daca cauti un telefon si cu un ecran mare e foarte ok...
Pe eMag e undeva la 600-620 de lei...

| MihaiAlexFreddy a răspuns:

Huawei p8 lite nu merită, caută un iPhone 5s pe olx, dar ai grijă să fie cu verificare să nu iei țeapă.

| RazvanRazvan1994 a răspuns:

Galaxy s4

| Mircea_Mihalache_1986 a răspuns:

Iti recomand sa cauti pe OLX un Huawei P9 Lite, cu putin noroc il gasesti sigilat la banii aia si te asigur ca nu iti va parea rau! Face toti banii!