| catalin542000 a întrebat:

Salut, ce telefoane se bat cu Samsung s10 plus?

As dori sa cumpăr un s10plus însă poate sunt telefoane care sunt la fel ca s10plus, care se bat cu el si poate care sunt chiar mai puternice in configurație decât s10plus (ma refer la cpu, gpu) si care poate sunt mai ieftine sau care au acelaș pret.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Samsung e unic, nu-l compara cu jafuri gen popcone, elephone, cubot, oppo, și altele

| mastadont a răspuns:

Iați iphone 11, e mult mai bun și se mișcă mult mai bine decât jafurile de Samsung.

| AlleXuSS a răspuns:

Din cate stiu inainte era bataia intre Huawei si Samsung ar fi fost ceva sa fie in razboi cu Apple dar Samsung produce Display-uri pentru Apple.