| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefoane se merita cumparate in zilele de azi? care sa fie middle-end si nu la preturi exorbitante si exagerate (cum e "aifonu" ). Am vazut pe brasovenii de la Allview ca scot niste telefoane interesante cu ce au sub capota, dar daca stai sa rasfoiesti 'netul, o sa ai 60 de motive sa nu cumperi un telefon, oricare ar fi. Ma gandesc la un abonament de 1 an, ca am auzit ca este posibil. (Mai mult de 10 milioane nu dau pe un telefon, iar la liber mai mult de 4 / 6 mil, mi se pare o tampenie ). Vreau doar sa ma tina bateria cat sa ascult muzica din cardul meu de 8gb, sa se poata conecta un jack de casti mari, sa aiba un android pe care sa ma joc niste jocuri si sa nu moara bateria dupa o zi, cum este galaxy s2 advance ). Ceva fiabil, nu de fite, cu care sa imi fac treaba, un telefon de "divertisment daca as putea spune asa ..muzica si jocuri, smartphone. Si am observat si mediul online ca este prielnic vanzarii de telefoane. Orice raspuns este apreciat, mersi anticipat.

4 răspunsuri:
| AUGUST1N a răspuns:

Salut, eu am acest telefon
http://www.altex.ro/......ooth-black
Ți-l recomand.
Mă ține bateria timp de 2 zile dacă ascult muzică cam 1Zi și 1Oră este super.

| oldchild a răspuns:

La Orange la abonament poti gasi Orange Zali care se misca surprinzator de bine la ce ma asteptam eu, cred ca are un pret infirm, 4gb memorie interna din care vreo 2 liberi, camera e cam micuta de 3, eu i l-am luat prietenei mele si e foarte multumita.La ce ai scris tu mai sus cred ca ti-ar fi suficient.

| alin0078 a răspuns:

Fara suparare se scrie iphone

| SuperCoolDude a răspuns (pentru alin0078):

Am uitat sa mentionez sarcasmul de rigoare, punctat intre ghilimele. "aiphon"