| ZaharescuCostin a întrebat:

Salut. Ce telefon e mai bun la poze? Iphone 12 pro max sau S21 ultra 5G sau Note 20 Ultra 5G?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Seria S21 e putin mai slaba la poze, daca ai buget, mergi cu Note.

iPhone-ul sta foarte bine la video.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru NLS):

Da, ma uit la mata in calendar, noul telefon seria "leadership" de la Samsung si e mai slab la unele chestii ca ala de dinainte... geezaz crying

| NLS a răspuns (pentru Zuzu1991):

Sorry, am scris aiurea, nu stiu de ce ma gandeam la seria S20 (care n-a fost atat de stralucita pe partea de foto), si am scris S21.

4 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Huawei mate 40 pro

| Sasukesmecherul a răspuns:

S21 sau note 20