| Paulicass a întrebat:

Salut ce telefon este mai bun dintre Samsung Galaxy S si Lg Optimus Black si de ce?

Răspuns Câştigător
| Dragosmarian a răspuns:

Salut Paulicass! Samsung galaxy S e mai bun are un prieten de-al meu, e mai bun pentru ca are sistem de operare android si procesor 1.2 dual core, arata foarte bine si are foarte multe aplicatii tot ce iti doresti, bafta!

3 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Samsung Galaxy S.

| GabyG a răspuns (pentru Λndrei):

Samsung Galaxy S are ecranul mai bun si design-ul elegant, iar LG optimus black are camera secundara buna. Daca vrei un telefon pentru camera iti recomand LG, iar daca vrei unul pentru altceva iti recomand Samsung Galaxy S. Am vazut la cineva si este superb, este foarte subtire, filmulete de pe youtube se vad ca la calculator si se misca foarte bine cu procesorul de 1GHZ.

| Λndrei a răspuns (pentru GabyG):

Iti dai seama ca nimeni interesat de un smartphone nu este chiar asa de interesat de camera asa ca LG pica din start.Samsung Galaxy S este extrem de bun, bineinteles in categoria lui ca acum a aparut S 2 si 4S asa ca...recomand Galaxy S, mai ales gama Galaxy.