| denis988 a întrebat:

Ce telefon pana in 300 lei, cu abonament de maxim 12 euro, de la Orange imi recomandati? Sa aiba touch-screen, sa aiba andoid daca se poate (nu neaparat), sa pot lua jocuri etc. Funda

6 răspunsuri:
| AnOnIm20202020 a răspuns:

Vrei sa iti zic un telefon fara abonament pana in 300 lei/?

Răspuns utilizator avertizat
| AnOnIm20202020 a răspuns (pentru denis988):

In ce oras stai?

Răspuns utilizator avertizat
| transsa a răspuns:

Poti sa iti iei Galaxy Fit cred ca pana in 300 lei cu abonament de 12 euro.

| DyDyyyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu iti recomand 2 telefoane care nu sunt la abonament si sunt super si de calitate:
LG-T310 costa 249 lei si e de calitate, dar primesti ca accesoriu doar incarcator(are sora mea), suporta card de 4GB, nu are 2 sim, camera de 2MP, memorie interna 20 MB, are tuchscreen, 2.8 inch
Allviev F2 Crony costa 260 lei(am eu unul)are camera de 3.2MP,memorie interna 63MB, suporta card de 16GB, are 2sim,primesti incarcator, cablu de date si casti, arata super, are tuchscreen, 3inch
Sau LG EGO T500(are o prietena) costa 260 lei, are camera 2MP, memorie interna 50MB, nu are 2sim, are tuchscreen, 2.8 inch si accesorii:incarcator si casti