| ionutmihai21 a întrebat:

Ce televizor decent 4k, smart si procesor puternic imi recomamdati?
Am gasit un Philips la 2.300 lei dar si unul la 1.500 lei diferenta mare nu exista intre ele

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Refresh rate-ul sa fie cat mai mare, Sistemul de operare sa fie la zi, nu cum am facut eu, am luat smart, si avea pe el tizen, nu pot sa instalez nimic, doar ce e in market-u lui.
nu stiu daca am folosit de 3 ori functia smart. si atunci, doar pe Youtube atat.

| CM7YRE a răspuns:

In ce buget si ce alte criterii de selectie mai ai? De la 40NU7192 http://bit.ly/2Hdrsct in sus.