| Young27338273 a întrebat:

Salut, ce trebuie sa fac ca sa nu îmi mai pice semnalul la rețea? Îl dau pe airplane mod își revine după aprox 20-12 minute se trica iar, ceva soluții?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe airplane mode e normal sa nu ai semnal.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa pui mana pe carte si sa inveti, ca nu ai nevoied e retea cand ai carti si caiete de la scoala!

| blackann a răspuns:

Pe ce retea esti? Mie nu mi se intampla sa-mi pice random semnalul, poate doar prin munti.

| blackann a răspuns (pentru blackann):

Dar avand in vedere ca ti-au instalat NEOFICIAL un software, cum ai zis...cel mai probabil d-asta ai probleme si cu semnalul.