| ionucmarele a întrebat:

Salut ce ziceti sa-mi cumpar Sony Ericsson xperia mini st15i nou sau Motorola defi plus second-hand de pe okazii.Sau alt telefon bun pana in 650 lei.

Răspuns Câştigător
| olivert1310 a răspuns:

Sony categoric, am avut numai Sony pana acum, Motorola sta prost la baterie si nici nu are un meniu cine stie, am avut Sony t230, k310i, k750, k810i si acum imi iau vivaz u5i, nici unul din fostele nu m-a dezamagit, baterie buna, daca au camera, depasesc un Nokia de la distanta la calitate, de evitat modelele cu joystick, se uzeaza daca le fortezi, cu toate am avut probleme(trebuie sa apesi mai tare pe el, ca sa-ti raspunda la comanda), dar eu le-am folosit pe toate pe internet cate 200ore, k810i are 278 ore state pe net, navigand din joystick, dar cum am zis, le-am folosit si pentru internet, nu numai pentru vorbit si dat mesaje, bateria a tinut la toate. Deci ia-ti un Sony si dai bataie! Daca ziceai Sony vs Nokia, mai ziceam, cu toate ca eu pun egal intre ele, dar Sony vs Motorola sad NU, categoric NU.

1 răspuns:
| Ibanez a răspuns:

Sony. Mie imi place că are multe caracteristici big grin daca vrei altul uite de exemplu : Lg GD 510... e o alegere bună, doar că nu are android laughing