| sandmonkey a întrebat:

Salut, cei care ati bagat windows 11, am o intrebare.
Arata interfata ca si cum ai baga un windows gen 7, 8, 10? si pot sa sterg partitiile sau?

5 răspunsuri:
| TitoJacksana a răspuns:

Da, poti sa stergi

| Zuzu1991 a răspuns:

Nope, la windows 11 butonul de start e pe mijloc, nu in stanga jos

| sandmonkey explică (pentru Zuzu1991):

Ai înțeles intrebarea gresit, ziceam daca cand ii dau update dupa o sa pot sa sterg partitiile si daca se instaleaza ca un oricare alt windows

| Zuzu1991 a răspuns (pentru sandmonkey):

La update, nu, nu poti sterge partia de windows, poti restul dar nu si aia, nu mai e update daca o stergi ci fresh install
si da, se instaleaza ca oricare alt windows, de la windows vista in sus, toate windows-urile se instaleaza la fel

| VideotutorialePC a răspuns:

Aici ai un video cu noul windows 11 https://youtu.be/Gihdi6zSOCU