| StefNN a întrebat:

Chiar ieri am achizitionat de la media galaxy o tastatura genesis thor 300 si azi am sesizat la tasta backspace un sunet super super enervant de fiecare data cand o apas ca si cum ceva ar fi stricat acolo. Credeti ca intra in garantie asa ceva?

3 răspunsuri:
| ImNuuub a răspuns:

Presupun ca Da. Sau poate așa e modelul. Îți recomand să mergi la magazin și sa intrebi

| StefNN explică (pentru ImNuuub):

Nu e asa modelul 100 laughing

Probabil ca v-a intra, deoarece a sarit un arc, acceiasi problema am avut-o si eu.