| tinka a întrebat:

cine din voi ere telefon Nokia Lumia 610, spunetsi-mi cum sa incarc muzica in el?

4 răspunsuri:
| blueangel2001 a răspuns:

Buna Tinka.Iti trebuie un card de memorie si un cititor de card bagi cardul in cititor bagi cititorul in calculator descarci muzica dorita pe calculator si dai un opy paste pe card sau ceri prietenilor prin bluetooth bafta!

| tinka explică (pentru blueangel2001):

Buna daca ar fi atit de usor, dar nu are card de memorie adica nici spatsiu pentru. el, iar cu bluetooth la fel nu vrea, poate este nevoie de careva programae?

| Oprea_Marius_Vinicius_1994 a răspuns (pentru tinka):

Aceias problema o am si eu cu tel meu oare cum se face

| blueangel2001 a răspuns:

Poi daca nu se vede ca are card de memorie poate are inauntru langa baterie si langa cartela. Incearca sa dai la meniu apoi setari appoi conectivitate acolo iti va aparea bluetooth.