| Username3 a întrebat:

Salut cine imi poate da un site cu un driver adapter WI-FI pentru ca nu imi merge netul pe pc si am nevoie de un adapter ca nu imi gaseste wifi-ul.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tie-ti trebuie driver ( un soft care recunoaste o componenta) sau un adaptor? Daca ai adaptorul care este denumirea lui.

| K0sti a răspuns:

Producatorul adaptorului, istetimea ta!

| UnBaiat439 a răspuns:

Ne trebuie si numele adaptorului wireless. Daca nu sti cum ii zice, cauta pe net ceva chestie care sa iti zica singura ce adaptor ai.

| Username3 explică:

Mie imi trebuie driver pentru ca nu am net pe laptop deoarece nu imi gaseste wifi-ul de aia am nevoie de un driver