| Neagandalf a întrebat:

Salut, cine imi poate pune un text pe o poza?
Textul este un nume, care as dori sa il pun pe spatele unei persoane intr-o fotografie, DAR persoana nu este intr-o pozitie foarte confortabila.
Deci trebuie sa aveti cunostinte mai avansate de edit. As dori ca la final sa nu se observe ca textul este facut pe PC, ci original al tricoului.
Este necesar un efect 3d al scrisului.
Pentru un cunoscator nu poate dura mai mult de 5 minute.

7 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Te rezolv... cat dai?

| Neagandalf explică (pentru danbnz):

Ce sau cat ma costa?

| danbnz a răspuns:

Daca vrei o lucrare profi te costa 5 lei munca + 100 lei experienta mea de 15 ani!

| Neagandalf explică (pentru danbnz):

Nu cred ca este o munca de 100 de lei dar sunt curios sa vad ce iese.
Scrie-mi la andreialfred@yahoo.com doar daca ai cont de paypal pentru plata.
Iti trimit poza cu ce trebuie sa faci, o faci si apoi mi-o trimiti in format mic de tot incat sa vad cum a iesit si sa nu o pot mari clara.
Daca este cum imi place, iti fac plata pentru poza originala clara!

| danbnz a răspuns (pentru Neagandalf):

Nu conteaza ce crezi tu, conteaza munca mea.
Sa vad poza intai!
Apoi iti fac pretul.
Dupa aia vorbim, in conditiile mele,

| Neagandalf explică (pentru danbnz):

Am rezolvat cu 50 de lei, multumesc oricum.

| danbnz a răspuns (pentru Neagandalf):

Ok.
Zi buna!