| albastru777 a întrebat:

Salut, cine îmi poate spune şi mie, ce fel de program trebui să folosesc pentru a adăuga o melodie de fundal la un joc, şi dacă se poate să fac acest lucru direct de pe telefon, fără a avea nevoie de calculator

2 răspunsuri:
| e3lena55xlaudia9 a răspuns:

Intrebarea nu este prea clara dar daca am inteles cum trebuie, este o aplicatie nimita VivaVideo care te lasa sa pui pe fundal la orice video orice melodie din playlist ul tau. Sper ca te am ajutat

| albastru777 explică (pentru e3lena55xlaudia9):

Voiam să intreb daca se poate adauga la un joc instalat o melodie pe fundalul acestuia