| FoxGames a întrebat:

Salut, cine imi poate spune un program de editat video profesional gratis? De preferat un link.

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Profesional si gratis nu gasesti. Singurele acceptabile si gratis sunt fie Movie Maker, care nu e cine stie ce, fie Camtasia care la fel nu e cine stie ce.
Programe de editare pentru cine vrea sa se apuce serios de editare video sunt Sony Vegas, Premiere Pro sau After Effects, eventual poti lucra cu Premiere si Effects simultan.
Altele, nu prea sunt, nu atat de bune.
Si cele mentionate de mine nu sunt gratis.

| neutrino a răspuns:

Si profesional si gratis nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic bun nu e gratis. Alege dintre Adobe premiere sau Sony vegas.

| itextrat a răspuns:

Windows Movie Maker.
Dar nu e profesional.
Uite si ghiduri pentru el: http://www.7tutoriale.ro/movie-maker

| Gheorghe_Leu_1983 a răspuns:

Adobe Premier. E cam greu pana il descifrezi, dar merita. Succes!

Echipa www.yourmag.ro