| isshmen a întrebat:

Salut..cine ma ajuta si pe mine sa creez o baza de date in cpanel? nu stiu absolut nimic..doar ce am inregistrat un domeniu si vreau sa`mi fac un site de muzica..astept mesaj

Răspuns Câştigător
| andrei_5514 a răspuns:

Ai in sectiunea databases > mysql databases. acolo creezi o baza de date, apoi un user, apoi dai toate drepturile userului la baza de date respectiva. trimite-mi adresa ta de e-mail pentru detalii

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F simplu. uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=5dSfKz9bWeo