| Doctorfishadi a întrebat:

Cine se pricepe la mixere audio si la sunet?

6 răspunsuri:
| Rapperităă a răspuns:

Prietenul meu. Cu ce te poate ajuta?

| Doctorfishadi explică (pentru Rapperităă):

Daca stie cum se leaga calumea un mixer la o placa audio pc.

| Rapperităă a răspuns (pentru Doctorfishadi):

Spune modelul placii audio.

| Rapperităă a răspuns (pentru Doctorfishadi):

Salut! Sunt Cel ce o satisface Sufleteste Si Sexual Pe QueenieR si nu glumesc tongue
Uita-te la modelul mixerului pe google asemeni si la modelul placii audio eventul scriele seria aici sa iti pot da un raspuns concret, la placa audio ai o mufa spdif out, daca mixerul are si el o mufa ca cea Galbena de pe placa de sunet ar fi conexiunea cea mai buna, o conexiune ce va reda o fidelitate mare fata de Jack-urile obisnuite.

| Doctorfishadi explică (pentru Rapperităă):

Are jack, este behringer eurorack mxb 1002.