| danny11 a întrebat:

Cine stie cum ajustez imaginea la monitor?! Am rezolutia 1440 x 900 si am o dunga neagra in dreapta. cam un sfert de monitor. In rest mi se vede tot. Cine stie cum ajustez imaginea, dar fara butonul de la monitor, ca nu prea face mare lucru?
Funda

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri prin Start/Control Panel/Display/Settings si la Screen Resolution vezi sa fie 1440/900 (cu mouse-ul tragi sageata in dreapta la maxim), dai Apply si OK. Succes si numai bine!

| oo3 a răspuns:

Incearca din windows poate fi si de acolo; Ce tip de windows ai 7 sau xp.