| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum sa fac antivirusul AVG 2011 sa nu mai se upgradeze? In fiecare zi cum intru pe internet cum incepe antivirusul sa se upgradeze si mai imi merge si greu calculatorul atunci... Am debifat si chestia cu " start automatic updates" si tot porneste.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este obligatoriu ca programul antivirus sa isi completeze zilnic ori chiar de mai multe ori pe zi lista de semnaturi a virusilor, altfel il ai degeaba. Zilnic apar virusi noi si daca nu-i dai voie sa-si completeze lista atunci nu-i poate depista si sterge. Numai bine!