| andy_3374 a întrebat:

cine stie de unde pot sa descarc un program de spart parole mess? daca stiti dati-mi si mie

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi sa nu iti sparga tie parola de mes.

| Robert a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| Anita20Peace a răspuns:

Daca ar fi asa de usor am fi toti "hackeri"...laughing Ps.Este yahoo messenger fake care de exemplu cand iti vine "victima" la tine si porneste sa se logheze spune ca nu se poate conecta si ii salveaza id-ul si parola pe C in yahoo.txt si ai parola.Doar asa stiu.happy Oricum succeshee hee

| IonutzAlexandru91 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Daca ar avea toata lumea acces la un program de genul, Yahoo dadea faliment de mult. Trebuie sa stii putina,, hackereala", chiar putin mai multa sa spargi un cont Yahoo. Cel mai simplu este sa dai un keylogger victimei si daca o pacalesti sa intre in el, programul iti trimite parola contului ei prin mail. Mai mult de atat nu cred ca poti face.

| andy_3374 explică:

Altele nu aveti