| Lupul341 a întrebat:

Salut clan, am facut o boacana aseara cu baietii pe discord, mi-am facut un abonament de Only Fans la 4 euro si am facut misto de persoana respectiva pana am primit block, faza care e, pe card imi apare ca am o suma blocata de 4 euro si un comision de [.34 on] acum intrebarea care e, am comision de 34 de lei sau 0.34 laughing)

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce sa face ti si voi atit va duce capul, sa face ti mișto si bășcălie de oameni, nu se face asa niciodata, cu ce ti a gresit de ai facut mișto de el? Erai beat sau drogat? Acum plătesti totul in viata asta se plăteste mai devreme sau mai tarziu.

| Lupul341 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Intr-adevar,gestul nu a fost unul frumos si am inteles asta, dar pe moment a fost caterinca si amuzament, nu a fost vorba de body shaming sau sa o injur de familie etc, doar am luat-o peste picior in vorbe

Am rezovat comisionul este de 34 de bani

| Mirel4412 a răspuns:

Daca munceai aia 20 de lei pe camp sau la constructii dormeai cu ei sub perna.

| Lukasssz a răspuns (pentru Mirel4412):

Cat adevar, ai pus punctul pe i.

| Lupul341 explică:

Only Fans*