| MarianAlexandru22 a întrebat:

Salut comunitate TPU. Am o mare problema. Aveam acum vreo 5 ani cont de YOUTUBE si am postat un videoclip in care acum m-am facut de ras la cateva persoane pentru ca l-au descoperit. Trecand atatia ani, nu stiu ce cont de Youtube era.Habar nu am. Cum sa rezolv problema si sa reusesc sa sterg acel VIDEOCLIP, nestiindu contul. Va rog sa ma ajutati. Va multumesc foarte mult.

5 răspunsuri:
| ConradBarbarul1111 a răspuns:

Poti dovedi cumva ca tu esti in clip?

| noisolpXekuNemertXe a răspuns:

Păi deja e văzut, deci asta nu o mai poți șterge. În fine, dar dacă mai știi adresa de gmail poți să dai "I forgot my password" sau cum s-o numi. Și gen, dacă mai ai numărul de telefon pe care ai făcut contul sau adresa de e-mail de recuperare, poți să schimbi parola. Dacă nu, încearcă video-ul ăsta, dar nu-ți garantez că merge...
https://www.youtube.com/watch?v=wUaSYbiythU
Totuși, îmi permit să te întreb; cu ce te-ai făcut de râs. Dacă e cumva ceva, gen, că ai cântat la vreun recital sau ți-ai arătat vreun talent (serios, fără prostii ridicole) și alții râd de tine, sunt proști ăia. Am și eu un prieten care a fost filmat de mai mulțe ori când era mic la concerte și prostii și sincer nu am motiv să râd de el că până la urmă nu e ceva de rușine. În schimb, dacă e ceva ca video-ul ăla "Un țigan mestecă un prezervativ...", atunci e nașpa... Dar totuși, ar trebui să-i ignori pe ăia care râd, că doar toți am fost mici și am făcut chestii mai ridicole.

| Sn4k3 a răspuns:

Daca nu stii contul nu poti sa stergi videoclipul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stii contul, nu stergi video. Simplu

| kosminb10 a răspuns:

Eu spun sa raportezi videoclipul. La 3 raportari la videoclip o sa se stearga videoclipul. Asta ar fi cea mai simpla metoda