| Alexxxxx131 a întrebat:

Salut....conteaza cine ma urmărește pe Instagram?
Adică dacă eu sunt din România si vreau sa generez banii prin postarea...cei ce vor sa le fac reclama...iau in calul cine ma uramaresc? Pentru ca eu sunt urmarit in mare parte din alte țări.
Rog un răspuns.
Multumesc

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-s proști să se lase păcăliți de conturi cu urmăritori cumpărați, îi interesează reach-ul tău la postări, câți oameni îți urmăresc și apreciază activ postările, dacă comunitatea ta ar fi interesată de produsele lor etc

| AdrienWH a răspuns:

Salut! daca vrei da iti monetizezi continutul, atunci, da, e important cine te urmareste si cate vizualizari au postarile tale pe insta. Automat, daca tu ai urmaritori din alte tari, trebuie sa adaptezi continutul, in asa fel sa fie pentru ei.