| Sjbsgsyshakiaiqhwbebdb a întrebat:

Contul meu de Instagram a fost închis temporar pe motiv ca am incalcat regulile comunității (tin sa menționez ca nu am incalcat nicio regula), il pot reactiva dar, am nevoie de email si numar de telefon pentru codul de confirmare. Din păcate am pierdut accesul definitiv la aceste date.
Se mai poate face ceva în legătură cu asta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In acest caz, nu prea. Dar faza cu "nu am incalcat nicio regula" poate fi doar părerea ta...

| Ghengbeng18381 a răspuns:

Își revine în câteva zile sau maxim 2 săptămâni. Fie ai apreciat prea mult fie ai dat fallw si unfallw la mulți