| Liviu321 a întrebat:

Cred ca am luat un virus tare ciudat de pe internet. Nu ma lasa, la calculator, sa navighez normal pe internet. Mai precis nu pot accesa pagini. Pot intra pe Facebook, pe youtube si pe inca un site dar daca intru pe altele nu ma lasa. Imi da eroare de la net. Eu folosesc un router iar pe telefonul mobil imi merge normal. L am conectat la PC si pe direct, mi s a conectat netul dar acceasi poveste. Nu mi merg site urile. Nu e nici din anti virus, l am inchis si tot aceeasi poveste. Am windows 7 daca ajuta cumva. Ce ma sfatuiti sa fac?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Malbarytes,adw cleanr

| Liviu321 explică (pentru RAY):

Si cum pot sa l iau daca nu mi merge internetul pe pc?

| AdrianVoicu a răspuns:

Reinstaleaza windowsul.

| Liviu321 explică (pentru AdrianVoicu):

As fi vrut sa fac asta doar ca n am dvd room. Am un pc HP la mana a doua, fara dvd room si carcasa e destul de mica. Nu mi incapa dvd ul vechi acolo.

| AdrianVoicu a răspuns:

N-ai un prieten? Du-te la cineva cu acces la internet.