| Filipescu a întrebat:

Salut, cred că am sters ceva din laptop și nu pot să mai intru pe nicăieri, cere parolă și nume utilizator și nu pot să dau clic pe windows powershel, dispare imediat după și la Run cere nume fișier sau o resursă de internet. Nu știu ce să scriu, nu mă pricep deloc, aveam un vecin dar este plecat. Este windows 7 poate mă ajutați cu ceva sfaturi, mulțumesc.

3 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Eu te-as putea anuta direct vii cu hdd-ul la mine
Si inca un hdd gol pe care sa iti trec ce iti doresti de pe hdd-ul ala.
Daca esti din Bucuresti.
Daca nu s-a inventat fan Courier.

| laurentiu80 a răspuns (pentru RxTx):

Ar fi bine sa ti le trimita prin posta, cam cat ar dura sa=l ajuti?

| Wr3nch a răspuns:

Probabil ai reusit sa te virusezilaughing Trebuie reinstalat windows de la 0.