| Denis2706 a întrebat:

Salut credeti ca cei de la DIGI au internetul bun? Adica merge bine la viteza? Cina care are de la ei sa imi spuna si mie

3 răspunsuri:
| JohnyMoga a răspuns:

Da sigur iti zic eu cum sta treaba cu rds
deci daca stai la bloc si ai internet de la ei pe scara si vrei sati bagi la bloc ai viteza de dawnload 5mb/s dar daca stai la casa ei bine la case cei de la rds folosesc internet EOC slave adica televiziune+internet la 35 ron si vitea la internet max la dawl este de 2.2mb/s bun dar exista si posibilitatea sati bagi un surplus mai mare de trafic dar o sa te coste mai mult poate vrei sa ai 100mb/s iti dai seama ca costa mai mult dar in general cam asta e cu RDS-u la block ai viteza de 5mb/s si la casa ai EOC SLAVE 2.2mb/s eu stau la casa si am internetul asta eoc +tv si platesc 35 ron maie imi convine 2mb dawl e perfect sper ca team lamurit. big grin

| Denis2706 explică (pentru JohnyMoga):

Mersi frumos, da

| JohnyMoga a răspuns (pentru Denis2706):

Cpl