| maistoc1 a întrebat:

Salut cu cat as putea vinde un pc cu componentele urmatoare:
processor: Pentium(R) Dual-Core CPU E6600 @ 3.06 GHz 3.07 GHz
Installed: memory (RAM) 8.00 GB
System type: 64 - bit Operating system
Pc este ddr3
Funda!

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Si restul de componente unde e? Maxim 400-500 RON, in functie de ce mai ai prin el. Uite, sa nu zici ca sunt eu rau - http://www.pcmadd.com/......sktop.html

| maistoc1 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ala are 2gb rami al meu 8 ala are procesor 2.4 al meu x2 3.07.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru maistoc1):

Si ala are si garantie un an si e 350, al tau poate sa crape miine si pa. Mai pune 100, maxim. Poti sa ai si 128 GB de ram, sintem in 2017 si ce ai tu acolo are 7 ani. SAPTE.

| maistoc1 explică (pentru GabiDumitrescu):

Se vede ca habar nu ai nimic...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru maistoc1):

Asa e. Nici eu si nici CPAElites. Lumineaza-ne, maestre! Maretule! O, tu, meserias valoros fara da numar si fara asemanare. Hai, baga o fisa. Ai vrea macar vreo 1500 RON pe junghiul ala, nu?

| CPAElites a răspuns:

~300 lei