| Alexutzu_Alex_1980 a întrebat:

cu ce program as putea sa ma filmez si sa imi aud si vocea pe fundal in timp ce filmez ecranul PC-ului? Am incercat cu bandicam dar nu am reusit.

4 răspunsuri:
| raresandrey a răspuns:

Cu bandicam, eu am facut asta dar iti trebuie cam. web, si trebuie sa faci o setare din menu, bandicam, video, setari.

| Alexutzu_Alex_1980 explică (pentru raresandrey):

Am instalat ACTION... am facut o proba... ma vad pe mine in coltul ecranului dar nu ma pot auzi

| raresandrey a răspuns (pentru Alexutzu_Alex_1980):

Deci,deschide, bandicam, general, avansat,setari inregistrare video,sunet,click pe primul dispozitiv,michrofone, ok, dar mai bine da pe,, despre,, homepage bandicam gasesti acolo tutorial, si tot asa am facut si mi-a iesit.pa