| florinipad a întrebat:

Salut cu o placa video ca asta http://www.emag.ro/......EX50KBBBM/ mi-ar merge gta IV. battlefield 3 etc
la rezolutie mica sau medie?

Răspuns Câştigător
| Freddie23 a răspuns:

Da man, iti merge daca asta ai.
Cu setarile potrivite, si cu macar 2GB ram, si cam orice procesor cu doua nuclee iti merge. Si nu neaparat pe rezolutie mica.

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

GTA 4 nu cred ca iti va merge, este facut destul de prost si mai "agata" chiar si pe placi video de 10 - 15 milioane.

Răspuns utilizator avertizat
| ClauCS99 a răspuns:

Nu numai placa conteaza trebuie sa ai si procesir-ram, placa aia da e buna dar ceva mai nou cu sli sau crossfire depinde de placa de baza si sursa.

| florinipad explică:

Eu am intrebat daca imi va merge cu acea placa video nu cu alta