| meseriasul88 a întrebat:

Salut cum as putea sa copiez un videoclip de pe youtube ceva mai simplu as vrea

Răspuns Câştigător
| MichaelJack a răspuns:

Pai nu prea inteleg "sa copiez un vdeoclip''poate vrei sa iei un videoclip de pe youtube adica sal downloadezi vrei sa spui nu? pai nimic mai spl ia youtube downloader si copiezi link-ul respectiv si il descarci

| meseriasul88 explică (pentru MichaelJack):

Rasp tau a fost ok mersi ai funda

| MichaelJack a răspuns (pentru meseriasul88):

Ma bucur ca te-am ajutat

| meseriasul88 explică (pentru MichaelJack):

E bine cum ai spus tu dar dureaza foarte mult descarcarea

| MichaelJack a răspuns (pentru meseriasul88):

Acum ....sti cum e nu? viata nu e mereu roz

| meseriasul88 explică (pentru MichaelJack):

Normal oricum mersi pentru ajutor ajutor

| MichaelJack a răspuns (pentru meseriasul88):

Oricand

14 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca ai windows-ul pe 32 sau 86 bit atunci descarca : Real Player, il instalezi si cand vei viziona orice videoclip de oriunde iti va aparea butonul descarca, clic pe el si il va descarca! Pe 64 bit nu merge! Bafta!

| meseriasul88 explică (pentru lpavel):

Salut ipavel cum aflu cati biti am nu stiu de unde te rog mult

| lpavel a răspuns (pentru meseriasul88):

Ce win ai?

| meseriasul88 explică (pentru lpavel):

Windows xp sp3

| lpavel a răspuns (pentru meseriasul88):

Descarca ce am zis, o sa mearga!

| Ovidiu a răspuns (pentru lpavel):

Ipavel: 32 biti este acelasi cu 86, numai ca: nu e 86 biti ci x86 asta insemnand 32 biti. happy

| lpavel a răspuns (pentru Ovidiu):

Si, am zis eu ca nu e asa? Bravooo! Ai un biscuite de la mine! laughing)))

| mytyk a răspuns:

Salut uite aici un program simpluhttp://mp3-rocket.en.softonic.com/download. Se nu mp3 rocket si este foarte simplu de utilizat, copiez linkul si il pui la descarcat iar melodiile videoclipurile se copiaza in music intr-un folder cu numele mp3 rocket. Sper ca ti-am fost de ajutor FUNDA?