| ThinkDifferent a întrebat:

Cum as putea sa fac poze mele blurate in spate, adică in poza sa fiu doar eu clar iar in spate sa fie așa blurat. Este vreo aplicație pe telefon sau pe calculator? !

4 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Snapseed e destul de bun. Da de ce vrei sa pui blur? Nu vrei sa vada lumea ca ai patul nefacut sau chiloti pe jos? Am vazut poze de genul, mi se par o prostie, sincer. Lasa frate sa se vada ce ai!

| Nemessys a răspuns:

Poti cu retrica sau mai exista o aplicatie... ceva cu selfie, nu stiu prea bine cum se numeste dar sunt sigur ca ai s-o gasesti. Daca cauti retrica, o sa mai gasesti si alte aplicatii de genu. Daca ai vazut poze de genul acesta pe Facebook, poti sa intreb frumos persoana aia cum a facut acea poza si sunt convins ca o sa-ti raspunda big grin

| octav005 a răspuns:

Depinde ce telefon ai. eu pe s5. se poate face din setari camera.
in prim plan iesi clar iar in spate se vede neclar. in ceata

| LenoreVoldaren a răspuns:

Snapseed sau Pixlr pentru telefon. Photoscape pentru calculator. Toate pot face ceea ce îți dorești tu.