| AndyDanger a întrebat:

Salut, cum as putea sa imi pun televizorul sa imi puna ce seriale vreau eu.Gen, am un calculator si vreau sa ma joc ceva pe el, in timp ce ma uit la ce vreau eu la televizor, de exemplu The Mentalist.Cum fac asta?

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

NU se poate! Ori te uiti la televizorul cu calculatorul inchis ca te va distrage atentia si nu mai intelegi ce urmaresti la tv! Ori sa inchizi televiosrul si sa joci la calculator! Faci risispa de curent si nu pune pe ai tai sa cheltuie prea multi bani pe curent electric!

| mudokins78 a răspuns:

"gen" nu ştie cum să "gen" manele,. "gen".

| Evolettee a răspuns:

Dacă ai televizor cu smart poti sa iti pui filme, seriale, clipuri de pe yt direct de pe telefon, pentru filme și seriale sunt aplicatii, eu folosesc tubio sau dacă ai setarea aceea in telefon screen mirroring. Dacă ai led normal poti descărca filmul sau serialul respectiv pe calculator care mai apoi sa le pui pe un stick si sa bagi stick-ul in televizor, iar apoi vei putea vedea ce filme vrei. In caz ca ai un televizor normal nu poti sa iti pui ce vrei pe el.