| Alex_Alex_1996_e7RU a întrebat:

Cum aș putea scrie așa?
a͜͡ s͜͡p͜͡e͜͡c͜͡k͜͡ o͜͡f͜͡ s͜͡p͜͡a͜͡r͜͡k͜͡l͜͡e͜͡s͜͡ diferite cuvinte?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Aceste coduri speciale nu se vad in orice editor sau vizualizator, sunt (in)vizibile in multe cazuri.

Copiezi textul ( a͜͡ s͜͡p͜͡e͜͡c͜͡k͜͡ o͜͡f͜͡ s͜͡p͜͡a͜͡r͜͡k͜͡l͜͡e͜͡s͜͡ ) intr-un editor de text, in care sa poti vizualiza si codurile speciale in hexazecimal. De aici, poti aplica codurile manual si in alte texte, unde doresti.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Sunt aplicații pe magazin play sau pe app store ce schimbă scrisul de la îngroșat, la italic(înclinat) sau chiar în diferite feluri.Caută și vei găsi ceea ce îți dorești.