| marikkkk a întrebat:

Salut.cum configurez un router wireless daca nu am internet de la nicio firma.am router wireless si adaptor cum configurez routerul sa am net.am retea wireles la 50 de m de mine.dau funda pentru raspuns bun

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai cum sa-l configurezi daca nu ai net? De configurat poti sa-l configurezi, da net? Sau crezi ca netul sta in router?
http://www.epasystems.ro/cum-se-configureaza-un-router-wireless/

| marikkkk explică (pentru K0sti):

Pai cineva mi-la configuratfara niciun fir de net a schimbat niste ip-uri si mergea perfect ma conectam cu el pe mai multe retele

| K0sti a răspuns (pentru marikkkk):

Nu inteleg ce vrei sa faci! Repet, pentru configurare nu-ti trebuie net. Dar dupa ce-l configurezi iti trebuie net...ca sa ai net, logic! Ti-am dat link mai sus!