| claudiutuber a întrebat:

Salut, cum fac rost de coins de la TPU, am înțeles la cat mai multe răspunsuri cu funda, eu am cate-va funde la răspuns, insa nu am coins, am 2 funde.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa dai raspunsuri bune, documentate, argumentate, in care sa explici lucruri mai complicate, mai greu de inteles si deci foarte utile. De asemenea, trebuie sa nu faci greseli de ortografie (cateva se scrie fara cratima). Cand vei avea multe multe raspunsuri foarte foarte bune, editorii te vor observa si iti vor da monede la cele mai bune. Cam la 100 de raspunsuri excelente si utile, vei primi o moneda.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Coins urile, ca sa ma murdaresc si eu la gura de engleza ca tine se dau cand au chef moderatorii

| PumpkinDoll a răspuns:

Primesti o moneda doar daca iti apreciaza editorii raspunsul de la o intrebare