| Caponel98 a întrebat:

Cum imi dau seama daca am windows 7 original sau fake?

Răspuns Câştigător
| NesCafe a răspuns:

Daca tu ai luat Windows 7 de pe internet si l-ai bootat pe un CD sau DVD inseamna ca Windows-ul este doar piratat, ci nu fake! Dar, deopotriva, Windows-urile luate de pe Internet mai ales cele Untouched adica neatinse sunt foarte bune si sunt ca cele originale adica ruleaza la fel. Windows-urile originale le cumperi de la un magazin de calculatoare/software si ei iti dau si licenta tot, iar acela se poate numi un Windows 7 Original happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca l-ai cumparat din magazin, cu licenta, este original.Desi ma indoiesc de asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca l ai cumparat inseamna ca e original

| StefanVLY a răspuns:

Windows 7 original este doar pe cd cumpărat, fake este cel downloadat de pe internet, deci? Ce win ai? Fake sau original?