| mafiot1 a întrebat:

Salut Cum pot afla daca Componentele mele din PC merg cu un Router de 300MB?

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu contează cat de vechi sau nou este pc-ul. Orice router merge la orice pc si nu are treaba cu componentele din calculator. Important este să funcționeze placa de retea a pc-ului.

| Iunix a răspuns:

NU are legătură.

| dfeel a răspuns:

Da, un router de 300Mbps va functiona cu orice placa de retea... Doar ca e posibil, in functie de placa de retea si de conexiune, sa nu isi atinga viteza maxima pentru care a fost conceput.

| Strepix a răspuns:

Nu cred ca ai PC din '99 cu placa de retea ce sa nu poata atinge 300MB. Functioneaza cu siguranta.