| wolfman22 a întrebat:

Cum pot face un promo sau un intro al unui videoclip, am nevoie de programe!? Dati-mi un programe! sau un program de montaj al videoclipurilor!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti descurcaret te-ai descurca si cu movie maker, insa aici e chestie si de indemanare si telent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://m.youtube.com/watch?v=_rCWTs_aBss e cel mai util dupa parerea mea

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Windows Movie Maker
Sony Vegas
Camtasia Studio
Pinnacle Studio

| coMpLeT a răspuns:

Pai poti face tu unul folosind programe precum Sony Vegas, Adobe After Efects etc dar de exemplu poti intra si pe site-ul http://ivipid.com/ si iti poti face acolo un intro gratuit si rapid. Bafta cu intro-ul.

| GGL a răspuns:

Program de montaj Adobe premiere pro
sau gratis... windows movie maker

| BadWaffle a răspuns:

Adobe Premiere Pro in combinatie cu Adobe After Effects e cea mai buna reteta.
dar intai trebuie sa-ti petreci ceva ore pana iti dai seama cum se folosesc, sunt programe profesionale.

Premiere Pro pentru montaj filmari, After Effects pentru creearea unui clip de intro sau alte effecte din montaj.