| Georgemy2 a întrebat:

Salut, cum pot pune jocuri, carti si muzica depe google play pe care il am pe pc? Nu am net pe telefon sa folosesc google play pe el. Este vreo solutie sa transfer depe google play care e pe pc prin cablu USB pe telefon?

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Poti trage jocurile, muzica si tot ce mai vrei tu de pe internet, nu neaparat de pe google play si le bagi in telefon cu ajutorul cablului de date. Sau daca vrei neaparat de pe google play du-te intr-un loc un ai internet. Bafta!

| Vanqu1sh a răspuns:

Le dai install din google play si o sa se instaleze automat pe telefon cand o sa fi intr'un loc in care ai net. (Contul de google dupa pc trebuie sa fie acelasi cu cel dupa telefon sa mearga asta ), alta solutie nu ai. Bafta!