| GrigorePurta a întrebat:

Salut, cum pot sa fac la televizorul Samsung sa nu am subtitrarea complet alba? Cand ma uit la un film de pe stick imi arata subtitrarea complet alba si daca si in film e ceva alb atunci nu se vede subtitrarea, este o modalitate sa pot face subtitrarea cu un fundal negru? Sau sa aiba borduri negre? La alte televizoare sunt borduri negre dar la Samsung sunt complet albe, credeti ca este o modalitate?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ai incercat mai multe tipuri de filme, formate de filme? Poate e cum zic baietii, poate https://www.reddit.com/......hite_font/ ai subtitrarea integrata. Vezi ce tip de subtitrare e, daca e.srt si daca are aceeasi denumire ca si filmul sa ti-o poata prelua automat.