| swty89 a întrebat:

cum pot sa fac sa nu mai prinesc mesaje de la necunoscuti pe facebook sa nu mai apara caseta cu mesaj m-am uitat la setari la facebook si nu mai are la mesaj sa filtrez mesajele strict sau simplu? si la casta de adauga cu sa fac la setari ca cand apasa adauga sa sara inapoi sa nu mai mearga adauga? oare la Vrei să limitezi audienţa postărilor pe care le-ai distribuit pentru prietenii prietenilor sau pentru public? DAU FUNDA + VOT DE SUSTINERE!

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Nici tu nu stii ce ai scris aici, nu inteleg mai nimic, m-ai pierdut dar daca vrei sa limitezi ce vad ceilalti si cine iti poate trimite mesaj sau cine sa te caute dai la setari si la confidentialitate si de acolo editezi ce si cum.