| tiger9 a întrebat:

Salut, cum pot sa pun o poza de profil pe Facebook, fara a se putea face nici o actiune pe acea poza, adica eu sa pun poza si sa nu poata da nimeni like, love, etc, am vazut la altii dar nu stiu cum pot sa fac si eu asta.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La pozele tale, fiecarui poze poti seta cine s-o poata vedea: toata lumea, doar prietenii sau doar tu.
Alege care vrei (implicit o vede toata lumea).

| deeeaqq a răspuns:

Editezi să o vezi doar tu, greu...

Răspuns utilizator avertizat
| rrrp a răspuns:

Poza de profil poate fi doar publica. cine vede celelalte detalii poti selecta daca ii dai edit.