| User61 a întrebat:

Salut, cum pot sa pun parola la o aplicatie de pe TV, recent l-am cumparat, unul de la Sony 4k 164 cm cu linux din cate am inteles de la cei de la media galaxy, as vrea sa pun parola la Netflix. Cum procedez?

3 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Pai pentru Netflix iti trebuie un cont si daca nu ma insel se pot face mai multe profiluri pe acelasi cont. Vrei doar pentru Netflix sau vrei pentru tot Tv-ul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai vrea sa pui parola la Netflix? cat insi stati in casa aia si de ce nu ai impartasi si cu ei? zici ca stai in gara si ti-ai pus televizoru acolo, si cand pleci sa nu se mai uite altul.
laughing)

| ziftode a răspuns:

Nu ai Linux
ai Android
chiar daca Android in realitate ESTE Linux, totusi...
NOT SAME SHlT

in viata mea inca nu am auzit cum sa pui o parola pe o aplicatie Android
in afara de:
APLICATIA SUPORTA PAROLA
aplicatia e cu adevarat Linux, NU ANDROID, si folosesti un utilitar de copressat executabile de gen UPX care, de asemenea poate sa encrypteze aplicatii si sa puna parole pe ele (bagi parola sau executabilul nu porneste pentru ca e encryptat cu parola respectiva), NU AM MAI AUZIT DE UN ASA UTILITAR DE 20 DE ANI... CEL PUTIN!

success sad